כללילייף סטיילקניות

תכשיטים בעיצוב אישי – המתנה המושלמת לעצמכם או למי שהכי חשוב לכם!

תכשיטים בעיצוב אישי הם הטרנד הכי לוהט בשנים האחרונות בעולם התכשיטים והמתנות. 

הם יחידים במינם ומעוצבים על פי טעמכם האישי, הם מבטאים אמירה ייחודית, הם מתאימים לנשים, גברים או ילדים והם בעיקר מרגשים.

אילו תכשיטים אפשר להזמין בעיצוב אישי?

טרנד התכשיטים בעיצוב אישי התחיל לפני הרבה שנים עם שרשרת שם פשוטה. כיום המגוון של התכשיטים מהסוג הזה הוא גדול בהרבה וניתן להזמין שרשרת, טבעת, צמיד או עגילים בעיצוב שתבחרו.

התכשיטים יכולים לכלול את השם שלכם או של מישהו שיקר ללבכם כמו הורים, בני זוג, ילדים או כל אדם אחר שמיוחד לכם. הוא יכול לכלול את האות הראשונה של השם שתבחרו, תאריך חשוב, ברכה מרגשת לכם או כל רעיון אחר שתחשבו עליו ושיהפוף את התכשיט לייחודי רק לכם או למי שיקבל אותו.

מה כל כך מרגש בתכשיטי שמות?

ניקח למשל שרשרת בעיצוב אישי כמתנה לאמא או סבתא. נוכל לעצב אותה עם שמות הילדים או הנכדים שהם הדבר הכי חשוב ויקר לליבן של אמא או סבתא ובעצם אנחנו שמים את הדבר היקר הזה הכי קרוב לליבן. אין יותר מרגש מזה. אפשרות נוספת זה לעצב שרשרת אם המילה אמא או סבתא. אלה התארים שכל אישה הכי גאה לשאת, זה מה שמגדיר אותה, מהות קיומה. איזה אישה לא תרצה לשאת את התואר הזה בגאווה והתרגשות על צווארה?

גם שרשרת עם השם של מי שעונד אותה הוא הרבה מעבר למתנה רגילה. השרשרת הופכת להיות כמו קמע למישהו שמאוד חשוב לנו או אפילו לעצמנו. 

לרוב תכשיטי שמות ניתנים באירועים מיוחדים המסמלים התחלה של תקופה וזה מה שהופך אותם למרגשים אף יותר- יום הולדת, בר/בת מצווה, גיוס לצבא, קבלת התואר אמא/ סבתא וכו׳. 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים תכשיטי שמות בעיצוב אישי?ֿ

אם החלטתם ללכת על מתנה מרגשת ומושקעת כזאת כדאי מאוד לרכוש אותה ממקום אמין ומוכר. תוכלו למצוא היום באינטרנט אינספור אפשרויות לתכשיטי שמות בעיצוב אישי. חלק מהאתרים מייצרים את התכשיטים בארץ וחלקם בחו״ל (סין בעיקר). אם בחרתם לעצב תכשיט עם שם קחו בחשבון שהאתרים בחו״ל עשויים שלא בכוונה לייצר את התכשיט עם שגיאות בשם. לכן מומלץ להזמין דווקא מאתרים ישראלים אשר מכירים את השמות הישראלים והמשמעות שלהם. כמובן שחשוב לבדוק גם שהתכשיטים מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים, בין אם כסף, זהב או ציפוי זהב ושניתנת עליהם אחריות.

אז אם אתם באמת רוצים לרגש מישהו או להעניק לעצמכם מתנה שתלווה אתכם לכל החיים -תכשיט שם בעיצוב אישי זאת המתנה הנכונה. התגובה למתנה כזאת תמיד תהיה נרגשת וזאת מתנה שלעולם לא תישחק או תיזרק.

קופון הנחה לגולשי האתר – הנחה משמעותית של 10% לגוון תכשיטים בעיצוב אישי :

כתבות קשורות

Back to top button