עסקים

מתי עשיתם בדיקה תרמוגרפית ללוח החשמל שלכם?

לא הרבה שמעו על בדיקה תרמוגרפית ללוחות חשמל (thermographic scan). בדיקה תרמוגרפית היא אחת הדוגמאות המובהקות לסוג בדיקה שכדאי לבצע על מנת לחסוך כסף רב, לחסוך אי נעימות רבה, לחסוך זמן והתעסקות מיותרת.

תוכן עניינים:

  • מהי בדיקה תרמוגרפית?
  • למי כדאי לעשות בדיקות תרמוגרפיות בתדירות קבועה?
  • מדוע ביצוע בדיקות תרמוגרפיות תקופתיות יחסכו לכם הרבה כסף?
  • מה מקבלים בסיום הבדיקה התרמוגרפית?

מהי בדיקה תרמוגרפית?

בדיקה תרמוגרפית מבוצעת על ידי חשמלאי ברישיון המאושר על ידי הרשויות המוסמכות ותרמוגרף מוסמך. התרמוגרף המוסמך משתמש במצלמת אינפרא-אדום על מנת לזהות שחיקה ו/או בלאי ללוחות החשמל שעלולים לגרום במקרה הטוב "רק" לנזקי כספי ורכוש, ובמקרה הרע לשריפות ופגיעה בבני אדם ובעלי חיים.

למי כדאי לעשות בדיקות תרמוגרפיות בתדירות קבועה?

לוחות חשמל מפיקים חום רב, חום זה גורם בהכרח לשחיקה ובלאי לחומרים בארון החשמל. הבלאי זה עלול להגיע למצב של יצירת קצרי חשמל מסוכנים. הבלאי וקצרי החשמל יוצרים תהליך חימום מואץ שיכול להיצור דלקה /שריפה וכמובן לקצר שמפיל את החשמל בבניין המגורים או במשרד/ מפעל/  חנות. לכן, בדיקה תרמוגרפית נדרשת הרבה פעמים ע"י רשויות כיבוי האש ו/או חברות הביטוח שמבטחות את הנכס.

מדוע ביצוע בדיקות תרמוגרפיות תקופתיות יחסכו לכם הרבה כסף?

ארונות חשמל הם יקרים מאד והחלפתם ע"י מהנדסי חשמל היא עבודה יקרה. מלבד עלות ארונות החשמל ועלות העבודה ישנה כמובן גם את האי-נעימות של משך ההחלפה שבה הבניין /משרד נמצא ללא חשמל ותקשורת. הפסקת חשמל ארוכה לצורך החלפת ארון החשמל כלשעצמה יכולה לגרום לנזקים כספיים גדולים.

מה מקבלים בסיום הבדיקה התרמוגרפית?

בסיום הבדיקה התרמוגרפית תקבלו מהחשמלאי המוסמך אישור בדיקה שהכל תקין או דו"ח ליקויים עם רשימת ליקויים מתועדפת לתיקון. כאמור ביצוע התיקונים האלו יחסכו לכם כסף רב ותמנעו מסיכונים מיותרים.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצידכם מחשמאלי מוסמך לבדיקה תרמוגרפית של לוחות החשמל בבניין, משרד, חנות או מפעל? השאירו פרטים:

כתבות קשורות

Back to top button
דילוג לתוכן