טכנולוגיהעסקיםשיווק דיגיטלי

איך בוחרים חברה לאחסון אתרים

אז איך בוחרים חברת אחסון אתרים?

עסקים רבים בארץ ובעולם מחפשים דרכים לפרסם ולשווק עצמם בפני לקוחות. אחת הדרכים היותר פופולאריות לפרסום עסקי, היא באמצעות בניית אתר אינטרנט בו העסק מציג את עצמו ואת השירות או המוצר, אותו הוא מספק לצרכנים. כל אתר אינטרנט אשר עולה לאוויר, חייב מעטפת מקצועית אשר תגן עליו, תאפשר את המשך קיומו ותוביל לכך שהוא יהיה נגיש וזמין לכולם במהירות גלישה גבוהה ואיכותית ולצורך כך יש לפנות לחברת אחסון אתרים אשר תספק את כל המעטפת המקצועית שאתר האינטרנט צריך ותאפשר את פעולתו התקינה לאורך זמן.

חשיבותה של חברת אחסון אתרים

על מנת שאתר אינטרנט קטן ככל שיהיה, יוכל לתפקד ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, הוא צריך שיהיה לו דומיין משלו וחברת אחסון אתרים אשר תדאג לצרכים המקצועיים ותאפשר נגישות מרבית לאתר ללא כל הפרעות או בעיות תקשורת וגלישה. לאחר שאתר האינטרנט מוקם והושקעו בו משאבים רבים, הוא חייב להימצא מאוחסן בתוך שרת אשר מכיל אתרים רבים מהארץ ומהעולם. חברות אשר מספקות אחסון אתרים באינטרנט, מאפשרות מגוון רחב של שרתים לאחסון אתרים מהקטנים ועד הגדולים והמורכבים ביותר אשר מציגים מאות אלפי כניסות ביום לתוך האתר, דבר אשר מצריך חברה לאחסון אתרים ברמה מאוד גבוהה אשר תאפשר פעילות תקינה ומהירה של האתר וללא כל הגבלה של גולשים באתר.

כיצד לבחור חברה לאחסון אתרים?

אחת הבחירות היותר חשובות מבחינה עסקית, היא בחירת חברה לאחסון אתרים. מדובר בהחלטה קריטית למיתוג החברה והגדלת הפעילות הכלכלית שלה. אתר אינטרנט שלא יצליח להרשים את הלקוחות ולאפשר מהירות גלישה מהירה ונוחה בתוך האתר, מהר מאוד ייפסל ע"י הגולשים באתר והיציאה ממנו תהיה מאוד מהירה. ישנם כמה פרמטרים אשר יעזרו לבחירת חברה לאחסון אתרים והם:

 1. הגדרת צרכים – על מנת להתאים את האחסון אתרים המושלם עבורכם, יש צורך להגדיר את הצרכים המקצועיים שלכם באתר האינטרנט. יש לבדוק מיהו קהל היעד שלכם, האם האתר פונה אל קהל יעד מוגדר או שהוא פונה לכלל הקהלים בכל מקום בעולם. כמו כן, עליכם להעריך את כמות הכניסות היומית לאתר, גודל האחסון הדרוש ועוד מגוון צרכים שעליכם לקחת בחשבון מראש.
 2. מהירות גלישה באתר – יש לבדוק את מהירות הגלישה והעלאת הדפים באתר אשר תשפיע על גודל האחסון הדרוש. אם המהירות שבו אתר האינטרנט עולה היא מאוד איטית אשר תגרום ללקוחות לנטוש את האתר מהר מאוד, יש למצוא חברת אחסון אתרים אשר תספק מעטפת מתאימה לאתר שתאפשר הפחתת עומס על שרת האינטרנט והעלאת מהירות הגלישה בהתאם.
 3. תמיכה טכנית – כאשר בוחרים חברת אחסון אתרים, חשוב מאוד לבדוק האם היא מספקת שירות טכני באופן מידי וללא דיחוי לכל אורך שעות היממה כולל שבות וחגים. לעיתים ישנם תקלות גלישה באתר האינטרנט, בעיות מהירות, הורדה והעלאה איטית של דפים אשר מחייבות טיפול מידי על מנת לאפשר חזרה תקינה לפעילות באתר.
 4. אבטחת מידע – יש לבדוק כי החברה לאחסון אתרים, מאבטחת ברמה הגבוהה ביותר את השרתים שלה וזאת על מנת להקנות תחושה של בטיחות בקרב הגולשים באתר, במיוחד כאשר מדובר על אתרי קניות ואבטחת אמצעי התשלום של הגולשים אשר במידה ולא יראו כי האתר מאובטח היטב, הם לא יבצעו רכישה דבר אש יסב נזק כלכלי לחברה.

ההמלצות של NetDex:

חברת נטדקס ממליצה על 2 חברות לאחסון אתרים, חברה אמריקאית – מתאים לחברות וארגונים המשרתים קהל יעד מכל העולם. וחברה ישראלית שמתאימה לחברות וארגונים המשרתים בעיקר גולשים מישראל.

 1. חברה אמריקאית:  Siteground. סיבות להמלצה:

  1. שירות מצוין – גם בטלפון, גם בצט וגם במייל – עובדים סביב השעון (24/7) ובכל ימות השבוע – רמת שירות גבוהה זו נדירה מאד בקרב חברות אחסון אתרים גדולות.
  2. מחיר אטרקטיבי הוגן וסביר
  3. טכנולוגיה מתקדמת
  4. פלטפורמת ניהול מתקדמת ונוחה
  5. ביצועים מהירים לכל סוגי האתרים
  6. החברה מומלצת ע"י ארגון WordPress כאחת משלושת חברות ארוח האתרים המומלצות.
  7. ניתן לבחור 11 מיקומים סביב העולם: שיקגו, לוס-אנג'לס, דלאס, איווה, לונדון, סינגפור, מדריד, סידני – אוסטרליה, פרנקפורט – גרמניה, הולנד.
  8. לאחרונה החברה שדרגה את בסיס הנתונים שלה ל My Sql  גרסה 8, כאשר מרבית חברות ההוסטינג עדיין לא עשו זאת.
  9. לחברה גם פתרון יחודי לשיפור ביצועים שנקרא Ultrafast PHP שמשפר את ביצועי האתר.

               לינק לאתר ל Siteground שם תוכלו להשוות ולבחור את חבילת האחסון המתאימלה לכם.

Ad - Web Hosting from SiteGround - Crafted for easy site management. Click to learn more.


 1. חברה ישראלית – uPress, להלן סיבות להמלצה וקוד הנחה:

  1. חברת אחסון אתרים גדולה ואחת המובילות בישראל
  2. החברה מארחת הרבה אתרים של חברות ישראליות גדולות
  3. האחסון בחברה נחשב מאובטח ברמה אחת מעל מרבית חברות האחסון האחרות
  4. מתמחים בוורדפרס 
  5. פאנל ניהול יחודי וידידותי
  6. רמת שירות טובה
  7. ביצועים טובים (מהירות האתר) – חשוב מאד לקידום האתר שלכם במנועי חיפוש (SEO)
  8. המחיר סביר ותואם את רמת השירות – אבל יש לנו קופון בשבילכם, לחצו כאן לקבלת קופון הנחה ל uPress

עדכון וטיפ נוסף: מאז מבצע חרבות ברזל גדלה משמעותית כמות תקיפות הסייבר על אתרי אינטרנט ישראלים, לכן מומלץ להקפיד על חברות אירוח רצינויות המספקות הגנת סייבר, ומאפשרות לכם כבעלי אתרים לבצע בדיקות ולהשתמש בכלים מתקדמים להגנת הסייבר.

כתבות קשורות

Back to top button